"Золоті м’ячі" Шевченка, Блохіна і Бєланова вперше зібрали разом: де подивитися інсталяцію

З 13 до 15 червня у Києві на Контрактовій площі працюватиме інсталяція, де вперше можна буде побачити усі три "Золоті м'ячі", які здобули українські футболісти Андрій Шевченко, Олег Блохін та Ігор Бєланов, повідомляє "Вечірній Київ", інформує "Дім".
"Ми відкрили проєкт, який уперше зібрав усі три українські "Золоті м’ячі" разом. Наша головна мета — надихнути юних українців займатися футболом та показати, що немає нічого неможливого, якщо ти справді гориш своєю справою. Саме тому слоган турне — "Наступний золотий м’яч — твій", — розповів президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко.
"Скоро буде 50 років, як я отримав "Золотий м’яч", перший для України. Футбол — це гра, в якій важливі характер і наполегливість, а ще — сила духу, яку зараз щодня демонструють українці. Я вірю, що серед наших дітей зростає той, хто принесе Україні четвертий "Золотий м’яч", — наголосив футболіст, тренер Олег Блохін.
"Зі своїм "Золотим м’ячем" я об’їздив Європу, Азію і, звісно, Україну — від великих міст до найвіддаленіших куточків, був навіть на фронті. Усюди й уболівальники, і юні футболісти раділи можливості побачити цей трофей. Я радий, що всі три "Золоті м’ячі" сьогодні разом, аби підтримати українців. І вірю: серед нашої молоді є багато талановитих дітей, і наступний "Золотий м’яч" в Україні — лише питання часу", — вважає футболіст Ігор Бєланов.
Інсталяція у Києві працюватиме на Контрактовій площі за графіком:
- 13 червня з 16:00 до 21:00,
- 14 червня з 10:00 до 21:00,
- 15 червня з 10:00 до 19:00.
"Золоті м'ячі" вже побували у Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Вінниці, Одесі, Дніпрі та Черкасах. Після візиту до Києва трофеї вирушать у Житомир, Рівне та Луцьк.
Організатор — маркетплейс ROZETKA.
Читайте також: Ретроспективу фільму "Українська рапсодія" Сергія Параджанова представлять у Києві
Довідка. "Золотий м’яч" — футбольна нагорода, заснована французьким журналом France Football у 1956 році. Щороку її вручають найкращому гравцеві світу (до 2007 року — найкращому гравцеві Європи). Троє українських футболістів здобували цей трофей: Олег Блохін у 1975 році, Ігор Бєланов — у 1986-му та Андрій Шевченко — у 2004-му.














