Збірна України перемогла на Чемпіонаті Європи з "Комбат самозахист ІСО" (ФОТО)

Збірна України здобула перемогу на Чемпіонаті Європи з "Комбат самозахист ІСО", який відбувався 14-17 травня у Німеччині. Про це повідомили у Всеукраїнської асоціації бойових мистецтв "Комбат самозахист ІСО", інформує "Дім".
Чемпіонат Європи з "Комбат самозахист ІСО" зібрав 623 учасники з 18 країн Європи.
Збірна України продемонструвала високий рівень підготовки та здобула перше загальнокомандне місце серед усіх країн-учасниць. Друге місце посіла команда Німеччини, третє — команда Уельсу.
Від України у чемпіонаті взяли участь 158 спортсменів, 26 тренерів та 10 суддів. Українська команда показала один із найкращих результатів за всю історію проведення турніру, виборовши 128 золотих, 116 срібних та 45 бронзових медалей.


Збірна України з "Комбат самозахисту ІСО" вже багато років стабільно входить до числа найсильніших команд Європи та світу, регулярно виборюючи призові місця на міжнародних турнірах ICO.
"Українські спортсмени здобували перемоги та медалі на чемпіонатах Європи і світу в Італії, Великій Британії, Угорщині, Німеччині та Шотландії. А нинішнє перше командне місце на Чемпіонаті Європи 2026 року у Любеку стало черговим підтвердженням високого рівня підготовки української школи "Комбат самозахисту ІСО", професіоналізму тренерів та незламного характеру спортсменів", — зазначив головний тренер збірної, заслужений тренер України Сергій Козенко.


"Комбат самозахист ІСО"(Combat Self-Defense ICO) — це міжнародний вид універсальних бойових мистецтв, який об'єднує техніки та елементи різних видів єдиноборств (ударні техніки, кидки, боротьбу та прикладні прийоми). Головна його особливість полягає в універсальності та адаптивності — правила побудовані так, що на одному татамі чи рингу змагаються як професійні спортсмени, так і військові, правоохоронці або цивільні особи.


Читайте також: Еліна Світоліна втретє стала чемпіонкою престижного турніру WTA














