Еліна Світоліна втретє стала чемпіонкою престижного турніру WTA

Сьогодні, 16 травня, перша ракетка України Еліна Світоліна стала переможницею турніру серії WTA 1000 у Римі. У фінальному матчі одеситка обіграла четверту у світовому рейтингу Коко Гофф зі США, з посиланням на "Чемпіон" повідомляє "Дім".
Гра Еліна Світоліна (Україна) — Коко Гофф (США) тривала 2 години 48 хвилин і завершилася з рахунком 6:4, 6:7(3), 6:2.
Суперниці зустрічалися вшосте, українка здобула четверту перемогу, три з них — цього року. Світоліна втретє виграла турнір у Римі, попередні перемоги датуються 2017-2018 роками.
Титул у столиці Італії став для Еліни 20-м на рівні WTA у 25 зіграних фіналах. На "тисячниках" одеситка виграла 5 із 6 вирішальних поєдинків (три з трьох на грунті).
Світоліна довела до перемоги всі 23 матчі сезону, у яких брала першу партію.
З наступного тижня Еліна підніметься на 7 сходинку світового рейтингу. У чемпіонській гонці, в якій враховуються тільки очки, набрані цього сезону, українка стане третьою.
Читайте також: Українські тенісистки увійшли до трійки лідерів рейтингу Кубка Біллі Джин Кінг — історичне досягнення














