Володимир Зеленський ушанував пам’ять загиблих на місці зруйнованого будинку в Києві

Президент України Володимир Зеленський ушанував пам’ять загиблих на місці житлового будинку, який був зруйнований внаслідок масованого удару РФ по Києву 14 травня. Про це повідомляє “Дім” із посиланням на соцмережі глави держави.
“Вшанував пам’ять загиблих на місці будинку, зруйнованого внаслідок удару російської ракети. Тут Росія забрала життя 24 людей, серед яких троє дітей”, — зазначив Зеленський.
Глава держави висловив щирі співчуття всім, хто втратив рідних і близьких через черговий акт терору з боку РФ.
“Світ має пам’ятати, яку ціну щодня платить Україна, щоб російська агресія не поширювалася на інші народи. Світла пам’ять кожному й кожній, чиє життя було забране Росією”, — наголосив президент.



Читайте також: У Києві завершили пошуково-рятувальну операцію: кількість загиблих зросла до 24
Як повідомлялося, у ніч на 14 травня Росія завдала масованого комбінованого удару по Києву, застосувавши понад 50 ракет і 675 безпілотників. Під атакою опинилися дев’ять районів столиці. У Дарницькому районі внаслідок удару обвалилися конструкції житлового будинку.














