"Від Декларації до інновацій": виставку до 250-ї річниці незалежності США відкрили у Києві

У Києві в America House презентували проєкт “Від Декларації до інновацій”, присвячений наближенню 250-ї річниці проголошення незалежності США. Про це повідомляє “Дім” з посиланням на “Укрінформ”.
Проєкт висвітлює шлях США від заснування держави до сучасних технологічних досягнень. За задумом авторів, виставка демонструє розвиток американських принципів, що формувалися крізь боротьбу, компроміси та соціальні зміни.


Зокрема, в експозиції представлено:
- копію Декларації незалежності США;
- життєписи батьків-засновників та розповіді про жінок, які відіграли ключову роль у часи американської революції;
- матеріали про визначальні битви війни за незалежність.
Також для відвідувачів доступний інтерактивний VR-тур, що дозволяє стати свідками дебатів під час проголошення незалежності штатів від Великої Британії.


“Історія американської революції перегукується з історією України, а також із війною, яка триває вже понад 10 років. Один із прикладів — те, наскільки важливою була іноземна допомога для американської революції. Якби не допомога, якби не французи чи всі ці іноземні добровольці, революція не досягла б успіху. Думаю, це стосується й України”, — зазначив співробітник America House Чарлі Сент-Пʼєр.
Експозиція триватиме до кінця липня.
Читайте також: "Мій дім — мій хаос": виставку наївного мистецтва відкрили у Києві (ФОТО)
Нагадаємо, у Києві відкрили виставку, присвячену творчості народного художника України Івана Марчука.














