"Мій дім — мій хаос": виставку наївного мистецтва відкрили у Києві (ФОТО)

В артгалереї Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв (НАКККіМ) розпочала роботу виставка наївного мистецтва “Мій дім — мій хаос” відомого українського художника Петра Бойка. Про це повідомило видання “Вечірній Київ”, інформує “Дім”.
До експозиції увійшли полотна, створені автором упродовж 2025-2026 років. Вони характеризуються поєднанням стилістики наївного мистецтва та авангардної образності, що визначає специфіку взаємодії автора з аудиторією.


“Назва "Мій дім — мій хаос“ несе подвійне значення. Дім — як простір безпеки та самоідентифікації, а хаос — як відображення турбулентності сучасної епохи. Це художнє дослідження того, як людина проживає війну, невизначеність та культурні трансформації”, — акцентував ректор НАКККіМ Валерій Марченко.
Художник пояснює стиль своїх картин постійними змінами в світі, які під силу передати саме художнику-авангардисту.
Куратори виставок художника вказують, що він розглядає навколишній світ як хаотичне середовище, що є сукупністю ідей. Завданням автора є впорядкування цього хаосу шляхом творчого процесу.

“У центрі проєкту — філософська ідея художника: хаос повсякдення як модель космічного порядку, а мистецтво — як спосіб його осмислення”, — зазначили організатори.
Читайте також: Фотовиставку про матерів та дружин захисників представили у київському метро
Довідка. Петро Бойко — представник актуального українського живопису з понад 30-річним стажем. Його роботи зберігаються у приватних та корпоративних колекціях України, країн Європи, США та Канади. Творчий метод автора базується на поєднанні експресії кольору, інтелектуальної композиції та філософського підтексту.














