В Японії для українських біженців влаштували навчання з підприємництва

Учасники 5-денного тренінгу з підприємництва у Токіо. Фото: facebook.com/ukr.embassy.japan

Японське представництво Організації ООН із промислового розвитку (ЮНІДО) розпочало нову навчальну програму для біженців з України, що допоможе їм стати економічно незалежними, повідомляє "Дім" з посиланням на Укрінформ.

Програма націлена на українських жінок та молодих людей і реалізовується на базі Університету ООН у Токіо у вигляді п'ятиденних тренінгів із розвитку підприємництва.

Під час навчання викладачі токійських університетів та запрошені топменеджери місцевих компаній будуть знайомити українців із можливостями і ноу-хау для створення власного бізнесу в Японії та допомагати їм набути підприємницьких навичок.

У першому курсі, що стартував 10 червня, взяли участь 36 українців, яким 14 червня на церемонії завершення навчання вже вручили спеціальні сертифікати.

Представництво ЮНІДО в Японії планує проводити подібні тренінги до березня 2025 року і створювати евакуйованим українцям можливості для спілкування з японськими бізнесменами та вивчення різних можливостей і способів ведення бізнесу в цій країні.

Читайте також: Навчання у Японії: підтримка українських біженців

Прямий ефір