Україна отримала командну ліцензію на Олімпіаду-2024 у жіночому фехтуванні на шаблях

Збірна України з фехтування на шаблях. Фото: facebook.com/fie.org

Жіноча збірна України здобула командну ліцензію на Олімпійські ігри у Парижі у фехтуванні на шаблях. Це сталося за підсумками чергового етапу Кубка світу, який відбувся в Афінах (Греція), з посиланням на Національну федерацію фехтування України інформує "Дім".

Українські шаблістки завершили турнір в Афінах з двома нагородами. "Бронзу" в особистому турнірі виборола Ольга Харлан, а у фіналі командних змаганнях "синьо-жовті" стали віцечемпіонками, де перемогли представниці Франції.

Україна піднялася з п'ятого місця на четверте у світовому рейтингу жіночих збірних з фехтування на шаблях, достроково гарантувавши собі участь в Олімпіаді-2024.

XXXIII Олімпійські ігри пройдуть з 26 липня по 11 серпня у столиці Франції Парижі.