UAnimals відкрили благодійну крамницю Animalism та випустили колекцію одягу, присвячену червонокнижним тваринам

Колекція "Червонокнижні" від UAnimals. Фото: animalism.shop

Зоозахисний рух UAnimals відкрив благодійну крамницю Animalism, покликану привернути увагу до проблем тварин під час війни та зібрати гроші на їх порятунок. Від початку повномасштабного вторгнення волонтери активно допомагають сотням тисяч тварин та рятують їх із гарячих точок. Майже увесь прибуток із роботи крамниці йде на допомогу беззахисним хвостикам. Більше розповідається у сюжеті "Ранку Вдома".

За кілька місяців роботи крамниця Animalism зібрала понад мільйон гривень прибутку, 600 000 з яких пішли на порятунок тварин. Своїми акціями та ініціативами волонтери UAnimals нагадують людям і про проблеми збереження довкілля. Щоб зібрати кошти на роботу фонду благодійники влаштували колаборації з відомими українськими брендами та виробниками. 

"Ідея соціального підприємництва для Фонду була давно. Коли ми зустріли потрібних креативних людей для того, щоб це стало реальністю, ми почали роботу. До цього долучилася команда, яка працювала над "Залізною крамницею", — розповіла керівниця крамниці Animalism Елеонора Ханіна.

Перша колекція крамниці "Червонокнижні" присвячена видам тварин, які можуть зникнути через російську агресію та людську недбалість: сипуха, хохітва, чорний лелека, рись, їжак вухатий та хохуля. У дропі "Червонокнижні" є товари для дому, світшоти, футболки, свистунці, шарфи, пледи та інші речі з зображенням червонокнижних тварин. 100% зібраних коштів з продажу речей цієї колекції спрямовують на діяльність UAnimals. Товари можна придбати онлайн через сайт та соціальні мережі або у ЦУМі в Києві. Волонтери ініціативи вже працюють над наступною авторською колекцією.

Читайте також: Подружжя лікарів перетворило ветеринарну аптеку на Житомирщині у прихисток для безпритульних тварин 

Прямий ефір