У Києві відбувся забіг "Десятка Незламності": участь взяли ветерани, військові та рятувальники (ФОТО)

У Києві відбувся благодійний забіг "Десятка Незламності", організований RunUkraine. До події долучилися сотні учасників, серед яких — представники системи Міністерства внутрішніх справ України. Про це повідомляє "Дім" з посиланням на пресслужбу відомства.
У межах заходу провели "Кубок МВС", який зібрав понад 250 учасників. Серед них — ветерани, звільнені з полону, курсанти, рятувальники, поліцейські та військовослужбовці.


Окремо відбулися забіги на дистанцію 100 метрів, які подолали поранені ветерани та військові, що повернулися з полону.
“Це не просто дистанція, а символ сили та відновлення”, — йдеться у повідомленні.
Зокрема, участь у забігу взяли військовослужбовці 412-ї бригади Nemesis. Представники бригади пробігли дистанції у 5 та 10 км.


Також дистанцію у 10 км подолав заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко разом із паратріатлоністом Анатолієм Варфоломєєвим, підтримуючи його протягом усього забігу.


Окремо відзначився рятувальник ДСНС Андрій Гречаний. Він пробіг дистанцію у повному бойовому спорядженні, присвятивши свій забіг пам’яті загиблих колег.
Читайте також: Музика врятувала його в полоні: снайпер В'ячеслав "Білка" заспівав разом із BURLA & Схожа
Нагадаємо, з 1 квітня стартує новий етап подачі заявок на участь у програмі “Ветеранський спорт”.














