У Києві відбувся забіг "Десятка Незламності": участь взяли ветерани, військові та рятувальники (ФОТО)

Забіг "Десятка Незламності". Фото: t.me/mvs_ukraine

У Києві відбувся благодійний забіг "Десятка Незламності", організований RunUkraine. До події долучилися сотні учасників, серед яких — представники системи Міністерства внутрішніх справ України. Про це повідомляє "Дім" з посиланням на пресслужбу відомства.

У межах заходу провели "Кубок МВС", який зібрав понад 250 учасників. Серед них — ветерани, звільнені з полону, курсанти, рятувальники, поліцейські та військовослужбовці.

Окремо відбулися забіги на дистанцію 100 метрів, які подолали поранені ветерани та військові, що повернулися з полону.

“Це не просто дистанція, а символ сили та відновлення”, — йдеться у повідомленні.

Зокрема, участь у забігу взяли військовослужбовці 412-ї бригади Nemesis. Представники бригади пробігли дистанції у 5 та 10 км.

Також дистанцію у 10 км подолав заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко разом із паратріатлоністом Анатолієм Варфоломєєвим, підтримуючи його протягом усього забігу.

Леонід Тимченко (ліворуч)
Андрій Гречаний

Окремо відзначився рятувальник ДСНС Андрій Гречаний. Він пробіг дистанцію у повному бойовому спорядженні, присвятивши свій забіг пам’яті загиблих колег.

Читайте також: Музика врятувала його в полоні: снайпер В'ячеслав "Білка" заспівав разом із BURLA & Схожа

Нагадаємо, з 1 квітня стартує новий етап подачі заявок на участь у програмі “Ветеранський спорт”.

Медіа-партнери
Прямий ефір