Стартували виплати "Національного кешбеку" за лютий: кошти отримають понад 4,4 млн громадян

В Україні розпочалися виплати за програмою “Національний кешбек” за покупки, здійснені у лютому. Кошти надійдуть на рахунки понад 4,46 млн громадян, які підтримали вітчизняних виробників. Про це інформує “Дім” з посиланням на портал “Дія”.
З 1 березня програма працює за оновленими правилами, згідно з якими розмір компенсації залежить від категорії товару. Зокрема, нарахування становлять 15% для категорій із високою часткою імпорту та 5% для товарів, де українські виробники мають сильні позиції.
Перевірити розмір кешбеку для конкретного товару можна у застосунку “Дія”. Для цього необхідно відкрити “Сервіси”, обрати розділ “Національний кешбек” та скористатися сканером штрихкодів, який розташований у правому нижньому куті екрана.
Отримані виплати громадяни можуть спрямувати на:
- оплату комунальних послуг;
- придбання ліків, українських продуктів та книг;
- донати на підтримку Збройних сил України.
Читайте також: Майже кожен другий українець отримує держпослуги через "Дію" — дослідження
Нагадаємо, з 20 березня програма поширилася на пальне. До ініціативи вже долучилися майже 190 мереж АЗС, а кешбеком встигли скористатися понад 1,3 млн українців.














