"Співати перед військовими — це велика честь": дует 2Tone став гостем проєкту #Муз_Оборона

Іван Ісаєв та Богдан Антоненко починали свою кар'єру вуличними музикантами. Нині вони складають дует 2Tone. Новим етапом у кар'єрі хлопців стала участь у співочому шоу "Голос країни", де їхнім наставником став Святослав Вакарчук. Артисти також брали участь у нацвідборі на Євробачення-2023 з піснею "Квітка".

У програмі #Муз_Оборона на телеканалі "Дім" Іван Ісаєв та Богдан Антоненко розповіли про початок повномасштабної війни, виступи перед військовими та виконали свої пісні "Хворий" та "Квітка".

Після повномасштабного вторгнення 2Tone продовжили співати, але тепер вже для військових. 

"24 лютого мене розбудили і сказали, що за вікном чути вибухи. Я перевірив — дійсно вибухи. Одразу подзвонив Івану і сказав, що треба, напевно, поїхати з Києва. Не розумів, що відбувається. Я поїхав до себе в Сквиру (місто в Білоцерківському районі Київської області, — ред.), — згадує Богдан Антоненко.

Іван Ісаєв розповідає, що останні кілька місяців перед повномасштабним вторгенням постійно перевіряв новини і був впевнений у неминучості великої війни.

"Я живу неподалік аеропорту "Жуляни", тож у перші години дуже сильно бахкало. Я вийшов на балкон з чаєм, покурив, зібрав рюкзачок, подзвонив мамі — сказав, що зі мною все добре. Мені було спокійно, бо я дуже довго очікував цього. Від звуків вибухів я не надто здригався, бо чув їх у Донецьку", — розповідає Іван.

Ісаєв поїхав до своєї матері в Обухів, що під Києвом, і пробув там трохи більше місяця. Хлопці сумували за музикою і хотіли з її допомогою допомагати якось Україні. На щастя, невдовзі дует 2Tone запросили виступити на благодійному концерті.

"Ми зрозуміли, що можемо продовжувати займатися улюбленою справою і цим ще й допомагати людям, які нас захищають. Перші два-три місяці, коли ми повернулися до Києва, ми постійно займалися благодійними виступами. Співати перед військовими — це велика честь", — каже Іван.

У 2022 році дует 2Tone  випустив пісню "Хворий". Вона, каже Богдан про відоме всім відчуття кохання. З іншою композицією, під назвою "Квітка", хлопці брали участь у нацвідборі на Євробачення-2023.

"Вона повністю відображає мій спосіб мислення, те, що я думаю і відчуваю. До того ж мені дуже подобається, як вона звучить технічно, яка там співзвучність та алітерації", — ділиться Іван.

Попередні випуски #Муз_Оборони:

Прямий ефір