Скільки ветеранів працює в системі МВС — офіційні дані

Ілюстративне фото: armyinform.com.ua

У системі Міністерства внутрішніх справ зараз працює понад 1 500 ветеранів. Про це повідомив очільник відомства Ігор Клименко після зустрічі з військовими — гвардійцями та прикордонниками, які повернулися з російської неволі, інформує “Дім”.

“Багато з них провели у неволі понад три роки. Пройшли запеклі бої, витримали полон і дочекалися повернення додому”, — сказав міністр.

Під час зустрічі військові ділилися своїм досвідом і розповідали, що для них зараз є пріоритетним: лікування, відновлення та нові можливості.

“Для мене принципово: кожен, хто пройшов полон, має отримати повний супровід — медичний, психологічний, соціальний. Усі послуги, які можуть отримати захисники системи МВС зібрані на порталі “МВС: Твоя підтримка”, — наголосив Клименко.

За його словами, зараз у системі МВС працює понад 1 500 ветеранів.

“Ми адаптуємо нормативну базу, щоб працевлаштування захисників після служби було за спрощеною процедурою. Їх досвід — важливий. Вдячний за відверте обговорення проблем, з якими стикаються ветерани”, — підсумував Ігор Клименко.

Читайте також:

Медіа-партнери
Прямий ефір