"Ракета зруйнувала будівлю за 100 м від будинку моїх батьків": тенісистка Марта Костюк емоційно відреагувала на обстріл Києва (ВІДЕО)

Сьогодні, 24 травня, українська тенісистка Марта Костюк розгромила Оксану Селехметьєву у першому раунді Відкритого чемпіонату Франції (Roland Garros) у Парижі. Матч на ґрунтовому корті Court Simonne-Mathieu завершився впевненою перемогою українки з рахунком 6:2, 6:3, повідомляє "Дім"..
Селехметьєва народилася в Росії і донедавна виступала в нейтральному статусі, але буквально перед самим стартом турніру офіційно змінила спортивне громадянство на іспанське. Але зміна прапора їй не допомогла у протистоянні з українкою.
Ця перемога стала для Марти 13-ю поспіль на ґрунті в поточному сезоні. Раніше в травні вона вже завоювала головні титули в Руані та на турнірі WTA 1000 у Мадриді.
Згідно з незмінною позицією українських спортсменів, Костюк традиційно не стала тиснути руку суперниці біля сітки після завершення поєдинку.
Перемога далася 23-річній українці у надзвичайно важкому психологічному стані після сьогоднішньої нічної масованої атаки РФ на Україну.
Одразу після матчу на корті в Парижі Марта Костюк зі сльозами на очах звернулася до трибун:
"Я неймовірно пишаюся собою сьогодні. Думаю, це був один із найважчих матчів у моїй кар'єрі. Сьогодні вранці за 100 метрів від будинку моїх батьків у Києві ракета зруйнувала будівлю. Я не знала, як складеться цей матч і чи зможу я впоратися з емоціями — весь ранок я просто плакала. Але всі мої думки і все моє серце сьогодні з народом України. Слава Україні!".
У другому колі (1/32 фіналу) Roland Garros-2026 Марта Костюк зіграє проти американки українського походження Кеті Волинець.
Читайте також: Президент оглянув місця ударів у Києві: серед руйнувань — музей Чорнобиля та старовинний ринок (ВІДЕО)
Нагадаємо, атака в ніч на 24 травня була однією з наймасовіших за останній час. Росія застосувала 90 ракет різних типів, серед яких — 36 балістичних, а також 600 дронів.














