Одяг для хвостатих: дизайнерка Ольга Глина шиє весільні сукні, фраки та вишиванки для котиків та песиків

Одяг для домашніх улюбленців від дизайнерки Ольги Глини. Колаж: kanaldim.tv

Ольга Глина — дизайнерка, яка створює вбрання для незвичайних клієнтів, а саме для домашніх улюбленців. До 24 лютого 2022 року в неї було багато замовників як в Україні, так і за кордоном. Після початку повномасштабної війни власну справу довелося зупинити — Ольга з немовлям евакуювалася до Італії. За кордоном жінка знову почала шити одяг і надсилати його до Харкова, Києва, Одеси. Більше про вбрання для тваринок розповідається у сюжеті "Ранку Вдома".

Ольга в дизайнерській індустрії працює чотири роки. Перше вбрання для тварин вона пошила власному улюбленцю, коли однієї особливо холодної та мокрої зими її песик став постійно мерзнути. Спочатку жінка й уявлення не мала, як створюється одяг для братів наших менших. Методом спроб та помилок вдалося досягти успіху. 

З часом Ольга взяла в свою команду помічників: йтось шив, хтось займався логістикою, сама вона була креативною ланкою виробництва — розробляла моделі модних та зручних речей. Мала клієнтів Ольга як в Україні, так і за кордоном. До кожної тварини був індивідуальний підхід, адже створити одну розмірну сітку для котиків та собачок важко — всі вони різні. До 24 лютого було дуже багато клієнтів зі сходу України. 

Після початку повномасштабного вторгнення Росії власну справу довелося зупинити. Ольга зі своїм немовлям евакуювалися до мами, яка живе в Італії. Однак невдовзі українські клієнтки стали писати і просити відновити пошив одягу для тварин, адже їх песики та котики мерзли, ховаючись зі своїми господарями від ракетних атак у підвалах. Тож, перебуваючи за кордоном, Ольга зібрала команду і знову почала шити та надсилали одяг до Харкова, Києва, Одеси. 

Згодом Ольга повернулася до рідного Луцька, стала розробляти нові моделі: синьо-жовті сукні, вишиванки та урочистий одяг для тварин — весільні сукні та фраки.

Наразі Ользі вдалося успішно відновити свою справу. Вона розширила команду, знову має багато замовлень із закордону. Найбільшим попитом там користуються вишиванки. Дизайнерка розповідає, що її клієнти зараз — це здебільшого українські переселенці, які сумують за батьківщиною, або ж іноземці, які намагаються підтримати український бізнес. 

Читайте також: В Музеї Гончара до кінця літа триватиме виставка українського та кримськотатарського традиційного одягу

Прямий ефір