"Наш тато захищає небо України": після року розлуки боєць ЗСУ зустрівся зі своєю сім'єю в проєкті "Дочекаюсь"
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2023/03/dochekayus_019-820x461.jpg)
Марина на початку повномасштабної війни з доньками виїхала до Бельгії, в Україні залишився коханий чоловік Євген. Євген — військовослужбовець ЗСУ, один із тих, хто захищає українське небо. Новий випуск програми "Дочекаюсь" з Лілією Ребрик — про возз'єднання цієї родини.
Сім'я
Євгену та Марині — 46 років, їхні доньки — Анюта (8 років), Аліса (12 років) та Аліна (14 років). А старша донька вже заміжня, живе окремо.
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/01-11-820x473.jpg)
До 24 лютого 2022 року життя цієї родини було щасливим, як і в усіх українців. Їхній будинок — під Києвом, у Броварському районі. Дівчатка ходили до школи, Марина адмініструвала відкриття ресторанів, Євген служив у ЗСУ.
Для цієї родини справжня війна почалася задовго до повномасштабного вторгнення Росії.
"У 2014 році в нас народилася донька, а вже у 2015-му Женя сказав: "Потрібно йти на війну, тому що все тільки починається". Я була з доньками, було дуже важко. Але в мене і батько військовий, тому мені було не звикати. Я знала: як сказав військовий — так і буде", — розповідає Марина.
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/01_1-4-820x473.jpg)
Героїня програми каже, що в їхній родині знали, що буде велика війна, "але не знали, коли вона точно почнеться".
"24 лютого ми були вдома. Прокинулися від вибухів. Тато поїхав у військову частину. Ми з ним попрощалися. Військова частина чоловіка стояла в Чернігівській області, це прямо сторона нападу. Я в той момент розуміла, що можу більше його не побачити. І в мене було відчуття, що відривають частину серця", — зі сльозами згадує вона.
Марина з трьома дівчатками залишилася вдома.
"Ми нікуди не виходили. Тому що я розуміла — я дружина військового, і до нас прийдуть насамперед. У нас було два мішки крупи, й завдяки цьому ми трималися. І ще щодня сусід приносив річкову рибу. Я йому кажу: я ж тобі нічого не можу дати. Він у відповідь: у тебе діти, нехай їдять. І потім ми прийняли рішення виїхати", — продовжує героїня програми.
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/01_3-820x473.jpg)
Євген служить у Силах протиповітряної оборони, захищає наше небо.
"Я пишаюся своїм чоловіком. Діти, звичайно, за час розлуки дуже скучили за татом. Нам дуже хочеться його побачити, обійняти, зацілувати, побути з ним. Він якраз зараз у Києві, на лікуванні в госпіталі, й ми зможемо з ним зустрітися", — каже Марина.
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/01_4-820x473.jpg)
Але Євген не здогадується про приїзд сім'ї, це для нього буде сюрприз. А щоб підготувати чоловіка до зустрічі, Марина придумала для нього кілька натяків.
Євген неодноразово був консультантом зі зброї для фільмів, серіалів. Тож участь військовослужбовця у зйомках виправдали саме тим, що потрібні його поради для нового серіалу про жінку, яка працює в поліції. До слова, Євген до ЗСУ 20 років служив саме в поліції.
Лілія Ребрик виступила в ролі головної героїні серіалу. А зйомки організували у стрілецькому центрі, де Євген мав навчити Лілію поводитися зі зброєю та бойовим прийомам.
Натяк №1
12-річна Аліса займається виготовленням прикрас із бісеру. Татові дуже подобалися роботи доньки. Ці прикраси стали першою підказкою для Євгена.
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/02_1-2-820x473.jpg)
Лілії Ребрик принесли прикраси на затвердження для зйомок. Вона пояснила Євгену, що за сценарієм, у головної героїні є донька, яка плете вироби з бісеру.
"Моя донька теж займається такою роботою. Її звуть Аліса, їй у лютому виповнилося вже 12 років. А взагалі в мене чотири доньки. Вони зараз за кордоном, так мені спокійніше спати. Повертатимуться, коли вже все це закінчиться. Вони готові приїхати, але я вважаю, що ще зарано. А поки я їм туди передаю посилки, зокрема й бісер", — поділився Євген.
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/02_2-3-820x473.jpg)
Натяк №2
Друга підказка — робота зі зброєю. Бо Марина — кандидатка у майстри спорту зі стрільби.
Євген як консультант навчив Лілію Ребрик не тільки роботі з пістолетом, а і як влучати в "десятку".
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/03_1-2-820x473.jpg)
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/03_2-2-820x473.jpg)
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/03_3-820x473.jpg)
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/03_4-820x473.jpg)
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/03_5-820x473.jpg)
Герой програми розповів, що в юності його дружина займалася спортивною стрільбою. І навіть показав відео Марини зі стрільбищ, яке зберігає в телефоні. Тобто — і друга підказка спрацювала.
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/03_6-820x473.jpg)
Натяк №3
Третя підказка — флешка з фотографіями, яка багато значить для цієї родини.
"Коли ми з дівчатками їхали, Женя дав мені флешку. На ній — усі наші фотографії. Він розумів, що якщо, не дай боже, щось трапиться з ним або з нашим будинком, то є фото — це пам'ять, і її потрібно берегти", — пояснює Марина.
Вона не була впевнена, чи впізнає чоловік саме їхню флешку, бо зовні вона особливо не відрізнялася.
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/04_1-820x473.jpg)
На тренувальній базі, де Євген навчав Лілію Ребрик, йому передали цю флешку. Мовляв, на ній записані моменти стрільби головної героїні серіалу.
І Євген розповів актрисі, що віддав схожу флешку з фотографіями Марині. Підказка спрацювала.
Натяк № 4
Марина та Євген познайомилися 15 років тому на сайті знайомств. Створили сім'ю вже через місяць. Але офіційно оформили стосунки тільки через 6 років, до цього моменту вже народилися їхні Аліса, Аліна та Анюта. А донька Марини від першого шлюбу виступила свідком на весіллі.
"Мені потрібно було отримувати посвідчення водія. І чоловік каже: почекай, це означає, ти його отримаєш на прізвище першого чоловіка — так не годиться, пішли в РАЦС. Ми в четвер прийшли до РАЦСу, кажемо: потрібно якнайшвидше. Було вільне місце на п'ятницю. Ми погодилися, й підготували своє весілля менше ніж за добу", — згадує героїня програми.
Вбрання нареченої мало одну особливість — під білою сукнею у Марини були червоні туфлі.
"Женя звернув на це увагу. І я йому пояснила, що є прикмета: якщо ти хочеш, щоб другий шлюб був щасливим, то щось із вбрання має бути червоного кольору. І в мене були червоні туфлі, червоний лак у манікюрі та червона губна помада", — згадує вона.
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/06-6-820x473.jpg)
Марина взагалі любить червоний колір. І Євген пам'ятає, що якщо дружина не знає, що вдягнути, то вона вдягає червоне.
Тому для репетиції наступної сцени серіалу — перестрілки в кафе — Лілія Ребрик взула червоні шпильки. І в героя програми одразу виникла асоціація:
"До цих червоних туфель потрібна ще біла сукня. Моя дружина так носила".
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/06_1-820x473.jpg)
Зустріч
Герой програми поділився, що найбільше мріє, щоб закінчилася війна і дружина з дітьми повернулися додому.
"Дуже хочеться їх обійняти", — сказав Євген.
І тут у кафе, в якому проходила репетиція зйомок серіалу, входить Марина з дівчатками.
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/10_1-820x473.jpg)
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/10_2-820x473.jpg)
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/10_3-820x473.jpg)
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/10_5-820x473.jpg)
"Я дуже щасливий. Емоції переповнюють, я їх словами висловити не можу. За весь сьогоднішній день я уявити не міг, що на мене таке чекає. Бісер, флешка, туфлі — я не думав, що це натяк на те, що мої дівчатка десь поруч. Але зараз так легко стало: сім'я поруч, дружина поруч, діти поруч — а що ще треба?", — резюмував Євген.
![](https://kanaldom.tv/wp-content/uploads/2023/03/10_6-820x473.jpg)
Попередні випуски "Дочекаюсь":
- Сила батьківської любові: возз'єднання родини з Миколаєва у проєкті "Дочекаюсь"
- "Дочекаюсь": Олена повернулася в Україну, аби обвінчатися з Романом після року розлуки
- Перша зустріч тата-військового з народженим за кордоном сином у проєкті "Дочекаюсь"
- Заповітне бажання — знову бути разом: святкове возз'єднання родини з Харкова у проєкті "Дочекаюсь"