На телеканалі "Дім" стартували зйомки нового музичного проєкту зі Славою Дьоміним

Слава Дьомін. Фото: kanaldim.tv

Телеканал "Дім" розпочав зйомки нового музично-пізнавального проєкту "Муз_тренд" про сьогодення української музичної індустрії, вплив війни на культурний цех, зміну поколінь та появу нових імен, знакові явища й тенденції в українському шоубізнесі. Ведучим "Муз_тренду" став український радіоведучий, інтерв'юер та  блогер Слава Дьомін

За роки незалежності український шоубізнес змінювався неодноразово — від власної українськомовної течії на "Території А" до агресивної русифікації̈. Сьогодні він набуває нових барв — з'являються нові імена, нове звучання, нові сенси та переконання. "Муз_тренд" покаже, якою є  українська музична культура сьогодні, на кого орієнтується а від чого відмовляється, чим живуть її знакові персони, як працюють і допомагають країні боротися з ворогом.

"За задумом, новий проєкт має стати відвертою розмовою з музикантами, виконавцями, професіоналами музичної індустрії про те, як розвивається сьогодні українська пісня, куди рухається. Ми всі бачимо, як змінюється музичний ландшафт України. Наш проєкт допоможе розібратися в цих змінах, зрозуміти, на що є запит в українського слухача, в чому секрет стрімкого успіху молодих артистів і чому тим, хто був популярним до 24 лютого 2022 наразі важко втримати свою славу", — коментує керівниця проєкту Тетяна Бокітько.

Ведучий "Муз_тренду" говоритиме з гостями нового проєкту про різне: виступи наших артистів за кордоном і включеність у життя країни та допомогу армії, особистий досвід переживання війни і втрат, способи емоційного відновлення, відповідальність у творчості, необхідність відмови від російської музики і майбутнє українського шоубізнесу. 

"Проєкт насамперед розповість глядачам, що таке справжній український шоубізнес. До того ж, ми покажемо, що ця сфера у нас є і вона розвивається. А найцікавіше, що шоубізнес і музика — це не тільки сам артист, а й велика команда, яка створює образ артиста, займається продюсуванням, маркетингом, навіть одягає його, щоб він був цікавий глядачу. Таким чином, ми трохи привідкриємо закулісні секрети", — розповів Слава Дьомін

У першому сезоні музичного проєкту з'являться: Оля Цибульська, Злата Огнєвіч, Олена Тополя, Positiff, Skyler, Саша Чемеров та інші артисти, а також продюсери і музиканти: Юла, Віталій Дроздов, Вадим Лисиця і не тільки. 

Прем'єру проєкту "Муз_тренд" очікуйте на телеканалі "Дім" незабаром.

Медіа-партнери
Прямий ефір