Лідер баскетбольного сезону: київський клуб "Будівельник" став рекордсменом національної Суперліги

БК "Будівельник". Фото: facebook.com/BCBudivelnyk

Столичний баскетбольний клуб "Будівельник" тепер є рекордсменом нашої національної Суперліги. "Золото" цього сезону, як і в інших турнірах національного рівня, має свої особливості, у його складі — сміливість і сила мільйонів українців. Детальніше про успіх команди йдеться у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".  

У цьому сезоні київський баскетбольний клуб "Будівельник" яскраво виступив на європейській арені та достроково забезпечив собі національне чемпіонство. Вершини кияни досягли, не зазнавши поки жодної поразки. 

"Кожна гра для нас — як новий виклик. Кожен суперник максимально на нас налаштовується. Нам завжди дуже важко грати — ми такий собі найбільший подразник для команд", — пояснює тренер БК "Будівельник" (Київ) Дмитро Забірченко

Аби зарядити, надихнути та налаштувати гравців, тренеру інколи доводиться бути особливо переконливим. 

"Команда готувалася і мала виходити та грати на всі 100%. А ми починаємо грати, коли в тренера вже кров з очей іде від крику. Довелося десь вже піднімати голос", — додає тренер.

Тривала переможна серія "Будівельника" посприяла її персональним здобуткам. Центрового Максима Сандула визнали найкращим гравцем української Суперліги у лютому. 

"Будівельник" провів цей сезон практично у дві команди. Одна частина складу виконувала завдання в українському чемпіонаті, друга — на міжнародній арені. Так, у чвертьфіналі Європейської північної баскетбольної ліги кияни в овертаймі поступилися "Вовкам" з Вільнюса, а в Кубку Європи ФІБА вийти до квартету найсильніших їм завадив іменитий французький "Шоле". 

Вітчизняна федерація баскетболу змогла організувати та забезпечити проведення національної Суперліги за надскладних умов повномасштабної війни. Адже це важливо для збереження й розвитку такого популярного виду спорту у нашій країні та перспектив клубів і збірних команд різних вікових категорій. 

Київський "Будівельник" — найкращий і перший у регулярному чемпіонаті. А ось боротьба за інші високі місця ще триває. Претендентів четверо, тож інтрига житиме до останнього туру.

Більше спортивних новин:

Прямий ефір