"Ірпінська декларація": росіяни боротимуться з Путіним з території України (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот відео: kanaldom.tv

Зруйноване місто Ірпінь — один із символів стійкості України у спротиві невиправданій російській агресії. Сьогодні, 31 серпня, тут на тлі розбитих будинків та посічених уламками цивільних машин було підписано "Ірпінську декларацію" — документ, який поєднує кілька гілок російської опозиції, готових боротися з путінським режимом, інформує "Дом".

Центр збройної боротьби очолив російський опозиційний політик Ілля Пономарьов. За його словами, члени об'єднання вже ведуть боротьбу з ідеологами та прихильниками війни всередині Росії. Наприклад, вибух авто Дар'ї Дугіної, дочки головного ідеолога "русского мира" Олександра Дугіна, як стверджує Пономарьов, справа рук "Національної республіканської армії".

"Якщо говорити про партизанів у Росії, то цілі, знову-таки, позначені в маніфесті НРА — це всі ті люди, які підтримують війну, займаються розпалюванням, організацією цієї війни та її фінансуванням. У такому випадку не важливо, носить людина погони чи не носить, важливо, що вона має відношення до цієї війни: або її пропагує, або забезпечує", — заявив політик, депутат Державної Думи (2007-2016 рр.) Ілля Пономарьов.

Ще одні підписанти "Ірпенської декларації" — легіон "Свобода Росії", в складі якого громадяни РФ. Вони впевнені, що повалення диктатури російського президента Володимира Путіна можливе лише після розгрому російських регулярних військ на території України.

"Ще кілька місяців тому я перебував у Росії та спостерігав трагічні події в Україні по телевізору. Розповім вам трохи про історію створення легіону. Напевно, ви вже чули. Спочатку легіонерами стали військовослужбовці росармії, які потрапили в полон і добровільно перейшли на бік України. У перші дні російської агресії вони зрозуміли ту несправедливість, всю жахливість того, що вони мали робити. Надалі до легіону потяглися громадяни з Росії, одним із яких я є", — розповів учасник легіону "Свобода Росії" з позивним "Цезар".

А ось бійці "Російського добровольчого корпусу" вже не перший рік захищають суверенітет України. Багато з них з 2014 року взяли до рук зброю у складі ЗСУ та полку "Азов".

"У нас, у всіх присутніх тут, є спільний ворог, спільні, скажімо так, прагнення. Але тільки час покаже, наскільки наші методи будуть схожими або відрізнятимуться, тому що головне, чого ми хочемо, щоб цей захід не став порожнім інфоприводом і, не побоюсь цього слова, доктринерством. Добре, що ми тут усі сьогодні зібралися, але, дай Боже, щоб ця ініціатива втілилася у справі", — зазначив член "Російського добровольчого корпусу".

Після закінчення війни в Україні політичний центр збройної боротьби планує збудувати вільну демократію в Росії. Їхні основні цілі — лібералізація та порятунок рідної країни від тавра агресора, в якому винна нинішня кремлівська верхівка.

Читайте також: Створення політичного центру збройної боротьби російської опозиції — сторони підписали декларацію та затвердили символіку (ВІДЕО)

Прямий ефір