Жорсткий карантин в Україні можуть ввести до 15 вересня, — експертка МОЗ (ВІДЕО)

Ілюстративне фото: Facebook

Жорсткий карантин в Україні можуть ввести ще до 15 вересня. Про це ексклюзивно телеканалу "Дом" розповіла експертка Міністерства охорони здоров'я за спеціальністю "Епідеміологія" Наталія Виноград.

Так, наразі на межі виходу з "зеленої" карантинної зони — три області й столиця. У Чернівецькій, Луганській, Херсонській областях та в Києві рівень захворюваності на COVID-19 вже значно перевищений.

"Ще в липні, за моїм прогнозом, ми повинні були з урахуванням наших реалій увійти до "червоної" зони 10 вересня. Як на мене, багато областей "жовті", навіть дехто переходить в "помаранчеву", це реалії. Якщо дивитися уважно, що зараз відбувається в інших країнах, то ми бачимо, що більшість країн це вже "червона" зона. Тобто цей процес всюди йде однаково. Це закони природи", — сказала Наталія Виноград.

Читайте також: Чи зможуть підприємці пережити черговий локдаун в Україні — думки експертів (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, восени в Україні очікується посилення карантинних обмежень через пандемію коронавірусу. Також МОЗ планує здійснювати повторну COVID-вакцинацію українців за рік після повного курсу імунізації. Чи загрожує країні черговий локдаун, які тенденції спостерігаються зараз, яким препаратом краще вакцинуватися та коли світ може побороти пандемію COVID-19 — читайте тут.

Читайте також: Підсумки 5 вересня: репресії в Криму, 7 років Мінським угодам та закриття Паралімпіади (ВІДЕО)

Медіа-партнери
Прямий ефір