Збірні України з самбо здобули перше місце в загальнокомандному заліку на Кубку світу

Український самбіст. Фото: noc-ukr.org

Збірні України з самбо — доросла, юнацька та юніорська — посіли перше загальнокомандне місце на етапі Кубка світу у Ларнаці (Кіпр). Про це повідомляє Міністерство молоді і спорту, інформує "Дім".

У трьох видах програми серед дорослих — спортивному самбо у чоловіків, спортивному самбо у жінок та бойовому самбо у чоловіків — українська команда стала першою в командному заліку.

Загалом українські спортсмени здобули 25 медалей — 24 "золота" та одне "срібло". 

Фото: noc-ukr.org

“25 медалі — 24 “золото” та одну “срібло” — здобули наші спортсмени на етапі Кубку світу серед чоловіків і жінок (спортивний та бойовий розділи), юніорів і юніорок, юнаків і дівчат, кадетів, підлітків”, — йдеться в повідомленні.

Перемогу у командному заліку також здобули юнацька та юніорська збірні України.

В цілому у цих змаганнях на Кіпрі взяли участь 120 спортсменів із 10 країн.

Читайте також: Молодіжна збірна України виграла командний залік на Чемпіонаті Європи з карате

Нагадаємо, 6 лютого в Італії відбулося відкриття XXV зимових Олімпійських ігор, які триватимуть до 22 лютого. Однією з головних особливостей Ігор-2026 став багатолокаційний формат церемонії.

Медіа-партнери
Прямий ефір