Збірні України з самбо здобули перше місце в загальнокомандному заліку на Кубку світу

Збірні України з самбо — доросла, юнацька та юніорська — посіли перше загальнокомандне місце на етапі Кубка світу у Ларнаці (Кіпр). Про це повідомляє Міністерство молоді і спорту, інформує "Дім".
У трьох видах програми серед дорослих — спортивному самбо у чоловіків, спортивному самбо у жінок та бойовому самбо у чоловіків — українська команда стала першою в командному заліку.
Загалом українські спортсмени здобули 25 медалей — 24 "золота" та одне "срібло".

“25 медалі — 24 “золото” та одну “срібло” — здобули наші спортсмени на етапі Кубку світу серед чоловіків і жінок (спортивний та бойовий розділи), юніорів і юніорок, юнаків і дівчат, кадетів, підлітків”, — йдеться в повідомленні.
Перемогу у командному заліку також здобули юнацька та юніорська збірні України.
В цілому у цих змаганнях на Кіпрі взяли участь 120 спортсменів із 10 країн.
Читайте також: Молодіжна збірна України виграла командний залік на Чемпіонаті Європи з карате
Нагадаємо, 6 лютого в Італії відбулося відкриття XXV зимових Олімпійських ігор, які триватимуть до 22 лютого. Однією з головних особливостей Ігор-2026 став багатолокаційний формат церемонії.














