"Залишається сильним незламним містом:" у метро Харкова відбувся чемпіонат з боксу

Боксерський турнір у харківському метро. Скриншот: kanaldim.tv

Харківський метрополітен — це значно більше ніж швидкий, зручний та комфортний вид транспорту для містян, які живуть і боряться на передній лінії протистояння з ворогом нашої держави. Метро у Харкові — це захист і безпека, простір для життя, творчості й спорту. На одній зі станцій відбувся боксерський турнір — перший такий захід з дня початку повномасштабного вторгнення РФ. 10 поєдинків за участю боксерів національної збірної України — як символ відродження великого спорту у Харкові. Детальніше про них розповідається у програмі "Коло спорту" на каналі "Дім".

13 травня на станції харківського метро "Захисників України" відбувся турнір з боксу. Він був присвячений героям оборони Харкова.

"Цей турнір на честь героїв оборони Харкова був дуже важливим для нас, тому що Харків залишається сильним незламним містом. Харків — це боксерський місто. Люди були дуже раді прийти на таке свято. Мали дуже яскраві бої, і я теж мав боксувати, але отримав маленьку травму, тому вирішив не ризикувати. Попереду — Європейські ігри. Моє рідне місто — Харків. Ви справжні герої", — каже боксер збірної України Ярослав Харциз.

У змаганні взяли участь боксери з різних регіонів країни, які представляли Олімпійську збірну України, а також військовослужбовці.

Більше спортивних новин:

Медіа-партнери
Прямий ефір