"Я відчував віру тренера": півзахисник збірної України Владислав Кочергін достроково здобув титул чемпіона Польщі

Владислав Кочергін. Скриншот: kanaldim.tv

Футбольний травень поєднав і спортивні долі, і найбільші досягнення польського клубу та українського гравця. Півзахисник Владислав Кочергін у складі "Ракува" із міста Ченстохова вперше здобув чемпіонське звання. Національний титул є дебютним і для "Ракува", хоч раніше клуб вигравав Кубок та Суперкубок Польщі. Чемпіонами "Ракув" та Кочергін стали ще 7 травня, але "Коло спорту" дочекалося нагоди привітати українця особисто і дізнатися його думки та оцінки щодо золотого сезону.     

Кочергін проводить перший повноцінний сезон у складі польського "Ракува". До команди футболіст перейшов у березні 2022 року на правах вільного агента та став гравцем основи. У чинному розіграші чемпіонату Польщі Владислав зіграв 30 матчів, 23 — в основі.

"Я приходив сюди, бо мене хотів тренер. Тож я не переживав щодо того, чи буду грати, чи ні. Я знав, що якщо буду тренуватися на 100%, то мій час прийде. Я відчував віру тренера. Вважаю, цей сезон для мене вдалий — виграли чемпіонат. Так само було у фіналі Кубка Польщі", — коментує  Владислав Кочергін.

Більше спортивних новин:

Прямий ефір