Євген Марусяк встановив рекорд зі стрибків на лижах з трампліна

Євген Марусяк. Фото: facebook.com/skifederation.ukraine

22-річний Євген Марусяк, який є лідером сезону серед українських стрибунів з трампліну, знову вражає польотами й досягненнями. На національних змаганнях у Ворохті молодий спортсмен встановив рекорд оновленого дев'яностометрового трампліну. Детальніше — у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дом".

На трампліні К90 під час командних змагань Марусяк встановив новий рекорд — 103,5 м. Після успішної зими хлопець не зупиняється й навесні — сучасний комплекс допомагає вигравати з видатними результатами.   

"Раніше думали, аби тільки б не впасти, бо гора приземлення була в жахливому стані. Зараз стало безпечно стрибати, тому спортсменам легше налаштовуватися на стрибки. Гора приземлення вже відповідає тій якості, яка потрібна для нормальних тренувань", — каже тренер збірної України зі стрибків з трампліну Володимир Бощук.

За його словами, Євген Марусяк зараз в непоганий формі і демонструє гарні стрибки, хоч вони й відрізняються від тих, котрі він здійснював на чемпіонаті світу та на континентальному кубку світу.

"Але я бачу, що форма тримається і зберігається. У нас ще один старт залишився — польотний трамплін Кубка світу. Гадаю, що можливий ще рекорд України", — додав тренер збірної.

Більше спортивних новин:

Медіа-партнери
Прямий ефір