Вчителі на прифронтових територіях отримають щомісячну доплату — розмір і терміни виплат

Вчителі на прифронтових територіях отримуватимуть щомісячну доплату в розмірі 4 тисяч гривень після сплати податків. Таке рішення ухвалив уряд, повідомляє “Дім” з посиланням на Секретаріат Кабінету Міністрів України.
Доплата стосується близько 25 тисяч педагогів, які працюють у 84 громадах Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей.
Кошти будуть нараховані в жовтні — за період з 1 вересня 2025 року.
Також у бюджеті на 2026 рік уряд передбачив підвищення зарплати педагогічних працівників на 50% — про ці та інші підтримки від уряду розповіла прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко вчителям-учасникам національної премії Global Teacher Prize Ukraine.
"З Днем вчителя! Дякуємо кожному і кожній, хто навчає дітей і вкладає в це душу, за вашу стійкість та щоденну працю. Те, що наші вчителі залишаються з дітьми і продовжують навчати в умовах постійних тривог і обстрілів, впроваджують нові підходи — це приклад великої відповідальності й любові до своєї справи, до дітей. Завдання уряду — бути поруч та підтримувати. Над цим і працюємо", — наголосила прем’єр-міністерка.
Читайте також: Медикам у зонах активних і можливих бойових дій підвищили зарплати — деталі від МОЗ














