Українські стрибунки у висоту вибороли "золото" та "срібло" на змаганнях у Німеччині

Ярослава Магучіх. Фото: gettyimages.com

Українські стрибунки у висоту Ярослава Магучіх та Юлія Левченко вибороли "золото" і "срібло" на міжнародному легкоатлетичному турнірі у приміщенні в німецькому Карлсруе (INIT Indoor Meeting Karlsruhe). Про це повідомляє "Дім" із посиланням на Міністерство молоді і спорту.

Міжнародні змагання з легкої атлетики відбулися у межах Світового золотого туру.

Боротьба між українськими стрибунками розпочалася з висоти 1,94 м.

“Ярослави взяла її з першої спроби, Юлія — з третьої. На 1,96 м, підкорених з другої спроби, Юлія Левченко завершила виступ, здобувши "срібло" зі своїм найкращим результатом сезону”, — йдеться у повідомленні.

Ярослава Магучіх з першої спроби взяла планку на висотах 1,96 м та 1,98 м. Переможну висоту 2,01 м українська рекордсменка світу підкорила з другої спроби.

Третє місце з результатом 1,88 м посіла представниця Франції Солен Жикель.

Читайте також: Тенісистка Еліна Світоліна покращила свої позиції в топ-10 WTA

Нагадаємо, 6 лютого в Італії відбулося відкриття XXV зимових Олімпійських ігор, які триватимуть до 22 лютого. Однією з головних особливостей Ігор-2026 став багатолокаційний формат церемонії.

Медіа-партнери
Прямий ефір