Українські стрибунки у висоту вибороли "золото" та "срібло" на змаганнях у Німеччині

Українські стрибунки у висоту Ярослава Магучіх та Юлія Левченко вибороли "золото" і "срібло" на міжнародному легкоатлетичному турнірі у приміщенні в німецькому Карлсруе (INIT Indoor Meeting Karlsruhe). Про це повідомляє "Дім" із посиланням на Міністерство молоді і спорту.
Міжнародні змагання з легкої атлетики відбулися у межах Світового золотого туру.


Боротьба між українськими стрибунками розпочалася з висоти 1,94 м.
“Ярослави взяла її з першої спроби, Юлія — з третьої. На 1,96 м, підкорених з другої спроби, Юлія Левченко завершила виступ, здобувши "срібло" зі своїм найкращим результатом сезону”, — йдеться у повідомленні.
Ярослава Магучіх з першої спроби взяла планку на висотах 1,96 м та 1,98 м. Переможну висоту 2,01 м українська рекордсменка світу підкорила з другої спроби.
Третє місце з результатом 1,88 м посіла представниця Франції Солен Жикель.
Читайте також: Тенісистка Еліна Світоліна покращила свої позиції в топ-10 WTA
Нагадаємо, 6 лютого в Італії відбулося відкриття XXV зимових Олімпійських ігор, які триватимуть до 22 лютого. Однією з головних особливостей Ігор-2026 став багатолокаційний формат церемонії.














