Українців застерегли від поїздок до Британії через небезпечний штам COVID-19

Фото с сайта panorama.if.ua

Українцям рекомендують тимчасово утриматися від поїздок до Великої Британії через мутований штам коронавірусу, який там виявили.

Про це повідомляє Посольство України у Великій Британії у Facebook, інформує "Дом".

"У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням в окремих регіонах Сполученого Королівства захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), Посольство України рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Лондона та південно-східної Англії, де, починаючи з 20.12.2020, запроваджено четверту категорію (Tier4) локального локдауну", — йдеться у повідомленні.

У дипвідомстві порадили українцям, які вже перебувають у найбільш уражених коронавірусом регіонах, бути уважними та обережними, виконувати вимоги місцевих органів влади, а також відстежувати інформацію на сайті з порадами для мандрівників.

Знайти актуальну інформацію щодо того, які обмеження діють на місцевому рівні, можна за посиланням.

У посольстві також повідомили, що, за наявною у них інформацією, станом на 21 грудня авіасполучення з Великою Британією припинили 14 країн: Нідерланди, Бельгія, Австрія, Італія, Ірландія, Німеччина, Чехія, Франція, Швеція, Латвія, Литва, Естонія, Болгарія та Канада.

Тому мандрівникам радять відстежувати повідомлення авіакомпаній та служб аеропортів.

При цьому в ЗМІ раніше повідомлялося, що через новий штам COVID-19 понад 20 країн закрили авіасполучення з Британією.

Читайте також: Зменшення кількості COVID-хворих фіксується третій тиждень поспіль, — Степанов

Медіа-партнери
Прямий ефір