"Україна — наш дім", — Володимир Зеленський привітав українців у пісні (ВІДЕО)

Фото ОП

Президент Володимир Зеленський взяв участь у новорічному привітанні для глядачів телеканалу "Дом", виконавши рядок у пісні разом з ведучими. В офіційному релізі кліпу на сторінці т/к "Дом" в Facebook сказано, що пісня-побажання "об'єднала ведучих каналу "Дом", які народилися в різних куточках нашої чудової країни і зібралися в єдиний колектив заради головної мети — єдності України".

Разом з президентом України Володимиром Зеленським ведучі телеканалу в новорічній пісні побажали українцям, зокрема, миру, здоров'я, посмішок, фінансового благополуччя. "Україна — наш дім", — фінальний рядок виконав Володимир Зеленський двома мовами — українською та російською.

У вітальному ролику знялися "обличчя" проєктів телеканалу: Анастасія Касілова, Костянтин Октябрський, Чаба Бакош (ведучі проєкту "Утро ДОМа"), Світлана Леонтьєва та Андрій Джеджула — ведучі новин, Анна Нитченко, Микола Сирокваш (ведучі новин і проєкту "На самом деле: Украина"), Олексій Мацука (ведучий проєкту "На самом деле: Донбасс" і блогу "А как там дома? Донбасс"), Дмитро Григоренко (ведучий проєкту "Давайте проверим!"), Олег Борисов (ведучий проєктів "5 вопросов на злобу дня" і "Чем живёшь, Украина?"), Дмитро Сіманський (ведучий проєкту "На самом деле: Крым"), Ірина Твердовська (ведуча проєктів "Официальный разговор" і "Неофициальный разговор"), Дар’я Вершиленко (ведуча новин та проєкту "Право на право"), Мілена Амеді (ведуча блогу "А как там дома? Крым").

Фото телеканалу "Дом"

"Дом" — український державний телеканал, створений з ініціативи президента у березні 2020 року в системі іномовлення України спеціально для мовлення на тимчасово окуповані території країни. Місія каналу — "ментальна деокупація" українців, які опинилися в окупації, шляхом правдивого інформування їх про ситуацію в Україні, світі та, власне, на тимчасово окупованих територіях.

Медіа-партнери
Прямий ефір