“Україна має широкий спектр пропозицій”: Шмигаль провів зустріч із турецькими інвесторами (ФОТО)

Фото Урядовый портал

Прем’єрміністр України Денис Шмигаль під час робочого візиту до Туреччини провів круглий стіл із турецькими топкомпаніями із загальним портфелем інвестицій 5 млрд доларів.

Про це повідомляє телеканал "Дом" із посиланням на Урядовий портал.

На зустрічі були присутні, зокрема, віце-прем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, міністр інфраструктури Владислав Криклій, представники Українсько-турецької Ділової ради при Раді зовнішньоекономічних зв’язків Турецької Республіки.

Шмигаль наголосив, що, попри пандемію COVID-19, Україна та Туреччина активно розвивають двосторонні відносини.

За його словами, Україна останнім часом зробила багато конкретних кроків назустріч інвесторам.

“Це лібералізація ринку землі сільськогосподарського призначення, медична реформа, розвиток електронного урядування, а також полегшення умов для ведення бізнесу та інвестування, зокрема розвиток державно-приватного партнерства”, – зазначив прем’єрміністр.

Він наголосив, що Україна має амбітні плани щодо побудови та реконструкції української інфраструктури: автомобільних доріг, мостів, енергетичної та медичної інфраструктури, а також інфраструктури у сфері водопостачання та переробки сміття.

“Інструменти, які дадуть нам можливість розвивати ці напрямки –  державно-приватне партнерство та державні гарантії. Наразі ми працюємо та вже зробили суттєвий прогрес у законодавчому колі в просуванні подібних інструментів в Україні”, – зауважив Шмигаль.

Прем’єрміністр повідомив турецьким підприємцям, що найперспективнішими сферами для інвестицій в Україні, зокрема, є агропромисловий комплекс, переробна промисловість, туристична галузь, ІТ.

“Переконаний, що настав час для нових, ще більш масштабних історій успіху між нашими державами. Україна має широкий спектр пропозицій для інвестування та реалізації сучасних проєктів”, – наголосив Шмигаль.

Прямий ефір