Телеканал “Дом” доносить держполітику України жителям окупованих територій без “кривих дзеркал”, – Островська

Фото телеканал "Дом"

Телеканал “Дом” мовить на окуповані території, щоб доносити правдиву інформацію жителям ОРДЛО та Криму. Уже в березні майбутнього року кількість власного контенту, який транслюється на телеканалі, збільшиться в рази.

Про це повідомила генеральний директор ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” (телеканали UATV і “Дом”) Юлія Островська під час круглого столу в межах проєкту “Повестка дня для мира”, організованого телеканалом “Дом” спільно з Мінреінтеграції.

“Для швидкого запуску каналу “Дом” три медіагрупи поділилися з нами своїм контентом. Оскільки це сталося безкоштовно, наше мовлення зараз певним чином “зарегулювали”. Тому зараз у нас приблизно 10 передавачів, які працюють і на Крим, і на Донбас. Саме на лінії дотику. Але з березня місяця у нас змінюється стратегія, ми закуповуємо контент, виробляємо свій в достатній кількості – для того, щоб розширити мережу”, – розповіла Островська, додавши, що зараз канал виробляє 32 години власного контенту на тиждень.

Керівник телеканалу “Дом” також зазначила, що в Україні має бути якомога більше подібних медіа, які будуть працювати на вузьку цільову аудиторію.

“Тому що, чесно кажучи, можна подивитися наші канали, і там можна за сепаратизм, і за держзраду просто частину людей вже притягати до відповідальності. Але не можна, у нас свобода слова. Не треба плутатися в питаннях свободи слова та демократії. Демократія – це не вседозволеність”, – додала Островська.

Саме тому й потрібен телеканал “Дом” – ЗМІ, який буде доносити державну політику України жителям окупованих територій без будь-яких “кривих дзеркал”.

“На мою думку, найкращий показник того, що ми на правильному шляху, – це те, що якщо перші місяці після включення каналу “Дом” було якесь здивування і трохи скептично-знущальне прищурення у російських медіа, то через кілька місяців почалися серйозні інформаційні атаки. У “60 минутах” нам присвячували 20 хвилин. І це означає, що ми на правильному шляху. Ми обрали правильний вектор і вдарили, куди потрібно”, – зазначила керівник телеканалу.

Прямий ефір