Телеканал "Дім" розпочав мовлення на одному з найбільших міжнародних OTT-сервісів Kartina.TV

Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" уклало договір на ретрансляцію контенту телеканалу "Дім" з одним з найбільших міжнародних OTT-сервісів Kartina.TV, перегляд якого доступний абонентам по всьому світу.

Однією з переваг платформи є інноваційна технологія DASH/HEVC, яка гарантує стабільний перегляд без "зависання" зображення та звуку, дає можливість поставити прямий ефір на паузу або перемотати назад до потрібного моменту, а також подивитися повтор програми у будь-який зручний час. Для нових абонентів сервіс пропонує 15 днів безкоштовного перегляду.

Трансляція каналу "Дім" доступна абонентам Kartina.TV на різних пристроях таких, як Smart TV (LG, Samsung, Android TV, Apple TV), телевізійних та ігрових приставках (Kartina X, Amazon Fire TV, Roku, XIAOMI MI BOX S), через додаток або у браузері на ноутбуках (macOS та Windows), через додаток на смартфонах і планшетах (Android та iOS). 

Також Kartina.TV транслює канал українського іномовлення FREEДОМ, який орієнтований на російськомовних глядачів за межами України. Kartina.TV — приватна німецька платформа інтернет-телебачення, яка успішно працює на ринку мультимедійних послуг протягом 15 років і надає доступ до телеканалів і відеоконтенту з різних країн користувачам по всьому світу.

Медіа-партнери
Прямий ефір