Доля "Північного потоку-2" залежить від США, — МЗС України (ВІДЕО)

Фото: dw.com

Будівництво газопроводу "Північний потік-2" триває вже не один рік. Проте нинішній канцлер Німеччини Ангела Меркель не встигне завершити цей проєкт, адже вже у 2021 році піде зі своєї посади.

Таку думку висловив співробітник Міністерства закордонних справ України Вадим Нагайчук в ефірі програми "На самом деле: мир" на телеканалі "Дом".

"Я думаю, що цей процес (будівництво "Північного потоку-2", — ред.) затягнеться. Думаю, що це буде "головний біль" наступного канцлера. Німці дійсно підтримують цей проєкт, бачать комерційний сенс", — зазначив представник МЗС.

Він додав, що відносини РФ та Німеччини дещо похитнулися через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального, проте це не завадить добудувати газопровід.

"Тут, скоріше, потрібно звертати увагу на дії американців і дивитися на те, чи здатні вони вплинути, і як саме здатні вплинути на добудову цього, на наш погляд, абсолютно політичного російського проєкту", — підсумував Нагайчук.

Як раніше повідомлялось, у проєкт оборонного бюджету США включать додаткові санкції проти газопроводу "Північний потік-2".

Читайте також: Нові санкції проти РФ повинні вводитися з урахуванням думки України, – експерт (ВІДЕО)

Прямий ефір