Рятувальники Донецької області отримали спецмашини та квадрокоптери (ФОТО, ВІДЕО)

Фото ДСНС

Рятувальники Донеччини отримали нову техніку та спорядження.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт ДСНС.

Так, представникам ДСНС передали три спеціальні аварійно-рятувальні машини легкого типу САРМ-Л. Вони призначені для оперативної доставки рятувальників та спеціального обладнання до місця виникнення надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, виконання аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, заходів щодо пошуку постраждалих і надання їм першої домедичної допомоги, ліквідації локальних вогнищ, ведення радіаційної і хімічної розвідки. Ключі від нової техніки отримали Державні пожежно-рятувальні загони міст Мар’їнка, Волноваха та Лиман

Рятувальники Донеччини також отримали нове спорядження у рамках реалізації проєкту ПРООН “Підтримка ЄС для сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування” на загальну суму 4 млн 730 тис. грн, а саме – водолазне майно та обладнання, а також засоби зв’язку, квадрокоптери, обладнання для прогнозування погоди.

Окрім цього, за підтримки Европейського Союзу на території України в межах спільного проєкту ДСНС України та представництва ХАЛО ТРАСТ в Україні “Гуманітарна протимінна діяльність на сході України” рятувальники Донеччини отримали вантажний автомобіль Mitsubishi L200 Invite 2.4 TD MT, металошукачі, захисні фартухи у комплекті з візором та набори піротехніка для проведення розмінування.

Нагадаємо, Служба безпеки викрила у Львові учасника транснаціонального злочинного угруповання.

Читайте також: В Україні оновили карантинний поділ: “зелених” і “жовтих” зон немає

Прямий ефір