Сьомий український аудіогід запустять у музеї Леопольда у Відні

У Художньому музеї Леопольда у Відні з’явиться аудіогід українською — це вже сьомий такий у музеях Австрії. Саме тут п’ять років тому й стартував цей проєкт. Про це повідомила перша леді Олена Зеленська, інформує "Дім".
"З’явиться новий, уже сьомий за ліком український аудіогід у цій країні — відсьогодні нашою мовою заговорить експозиція художнього Музею Леопольда", — зазначила вона.
Увесь проєкт з українізації провідних світових пам’яток налічує вже 103 гіди.
"Українська мова стає проявом єдності, культурної присутності та ідентичності українців у світі", — акцентувала перша леді.
Олена Зеленська також розповіла, що під час візиту разом із подружжями лідерів низки країн візьме участь у першій навчальній програмі з дипломатії та міжнародних відносин "М’яка сила та геополітика".
Читайте також: У центрі уваги — гуманітарна допомога, освіта й протидія дезінформації: Олена Зеленська перебуває з робочим візитом в Австрії
Нагадаємо, 16 червня перша леді України Олена Зеленська зустрілася з першою леді Австрії Доріс Шмідауер, ознайомилася з упровадженням безбар’єрності та взяла участь у відкритті ще одного україномовного аудіогіда.














