Саміт "Кримської платформи" проведуть влітку, — ОП

Фото: president.gov.ua

Міжнародний саміт щодо "Кримської платформи" в Україні проведуть не в травні, як планувалося раніше, а влітку 2021 року.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква виданню "Дзеркало тижня".

"Торік питання Криму було повернуте в міжнародний порядок денний. Це означає, що у 2021 році ми маємо зробити акцент на змістовній праці, — наголосив Жовква. — Важливими стануть результати саміту лідерів держав-партнерів на підтримку міжнародного формату "Кримської платформи", який готуємося провести в Україні влітку 2021 року".


Представник ОП наголосив, що Україна й надалі активно працюватиме над посиленням міжнародного тиску на Росію задля виконання нею своїх зобов’язань.

"Санкції щодо РФ допомагають Україні у процесі мирного врегулювання, тому мають зберігатися до повного відновлення статус-кво, над чим українська дипломатія працює нон-стоп рік у рік й надалі успішно працюватиме", — резюмував Жовква.

На думку очільника МЗС Дмитра Кулеби, ініціатива "Кримської платформи" може стати одним із епіцентрів гібридної війни Російської Федерації проти України.

Зазначимо, що міністр закордонних справ обговорив створення "Кримської платформи" з національним лідером кримських татар Мустафою Джемілєвим та головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим.

Прямий ефір