Росія відповість за всі злочини в Криму, – Кориневич (ВІДЕО)

Фото ОП

Окупація Криму триває вже шість років, і Україна продовжує фіксувати всі порушення на незаконно анексованому півострові. Наразі завдання представників української влади – зібрати якомога більше даних про злочини окупаційної влади, щоб у подальшому звертатися до міжнародних судів.

Про це розповів постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич в ефірі програми "На самом деле: Крым" на телеканалі "Дом".

"Органи України, які займаються Кримом, стежать за всім, що там  відбувається. Ми моніторимо все, ми аналізуємо все, і, безумовно, все, що відбувається в Криму, документується, фіксується і це все не пройде безкарно. Якщо щось ми не можемо реалізувати сьогодні, ми реалізуємо це завтра або післязавтра. Дуже важливо мати портфоліо, з яким ми потім прийдемо і скажемо: "Будьте ласкаві, відшкодуйте", – зазначив він.

Нагадаємо, раніше перший заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова закликала міжнародне співтовариство посилити спільні зусилля із захисту прав людини в окупованому Криму.

Читайте також: "Важливий внесок у продовження тиску на РФ": МЗС прокоментувало підтримку в ООН проєкту резолюції щодо Криму

Прямий ефір