Різдвяний горор та французька комедія  — кіноафіша

Кадр з фільму "Кредитні пройдисвіти"

Цього тижня у кіно будуть дві прем'єри — французька комедія "Кредитні пройдисвіти" та фільм жахів "Демонічне Різдво". Деталі — у матеріалі "Ранку Вдома".

Передріздвяний метушня та сезон знижок. Усі намагаються купити якомога більше подарунків. Для двох головних героїв французької комедії "Кредитні пройдисвіти" — це все недоступне. Через величезні борги банк заблокував їхні кредитки та віддав справи до суду. Так вони потрапили на перевиховання до групи анонімних шопоголіків, де неподалік збираються еко активісти й ті наливають безкоштовне пиво. Тож парочка відразу завітала на халявні смаколики і згодом народився підступний план — приєднатись до протестів проти глобального потепління та надмірного споживання, щоб потім очолити свій власний протест проти банківської системи. Чим все закінчиться дивіться в кіно з 7 грудня.

Фільм жахів "Демонічне Різдво" стартує у прокаті цього тижня. Події розгортаються 1971 року в католицькій школі-інтернаті для дівчаток. Саманта і Клара змушені проводити зимові канікули у стінах школи. Разом із ними залишається молода вчителька Роуз. Саме цей момент обрали для нападу представники сатанинського культу на чолі з харизматичним та ексцентричним лідером. Непрохані гості одразу ж видалися підозрілими, однак ніхто з дівчат не міг уявити, на що вони здатні. Чим все закінчиться, дивіться в кіно з 7 грудня.

Читайте також: Біографічна драма про першу леді Франції та "різдвяний" бойовик без діалогів — кіноафіша

Прямий ефір