РФ намагається дискредитувати ідею "Кримської платформи" у будь-який спосіб, — МЗС

Фото UATV

РФ докладає неабияких зусиль, аби дискредитувати ідею створення Україною "Кримської платформи". Наступного року ця ініціатива може стати одним із епіцентрів гібридної війни Російської Федерації проти України.

Про це заявив очільник МЗС Дмитро Кулеба під час онлайнбрифінгу 24 грудня, повідомляє телеканал "Дом".

"Реакцією Російської Федерації на "Кримську платформу" я задоволений, ця реакція дуже нервова, — резюмував міністр. — Вони намагаються всіляко дискредитувати цю ідею, я отримую багато інформації з цього приводу з різних каналів, є те, що ви можете бачити у публічному просторі".

Дмитро Кулеба акцентував: "Наступного року "Кримська платформа" буде одним з епіцентрів гібридної війни Росії проти України".

Читайте також: Юксель — про "Кримську платформу": Меджліс і МЗС займаються однією проблемою — деокупацією Криму

"Але ми знаємо, що правда на нашому боці, ми робимо правильну, справедливу справу, і на нашому боці достатня кількість союзників для того, щоб досягти у цій сфері успіху", — сказав очільник МЗС.

Зазначимо, Дмитро Кулеба вже обговорив створення "Кримської платформи" з національним лідером кримських татар Мустафою Джемілєвим, головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим та представниками Меджлісу.

Прямий ефір