"Вирішальне слово завжди буде за українським народом": президент привітав із Днем Гідності та Свободи (ВІДЕО)

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський привітав із Днем Гідності та Свободи. За його словами, у визначальні часи історії головне та вирішальне слово завжди буде за українським народом.

Відповідне відеозвернення опубліковано на сайті ОП інформує телеканал "Дом".

“У визначальні часи історії головне та вирішальне слово завжди буде не за політиками, і слава Богу, а за українським народом”, – сказав глава держави.

За словами Володимира Зеленського, найбільший здобуток цих подій, який неможливо заперечити – нова свідомість і громадян, і влади.

"Кожен громадянин знає: фраза "Від мене нічого не залежить" – це міф. Разом ми можемо все. А кожна влада в Україні матиме щонайменше три символи, три нагадування про те, що ніколи не можна йти проти волі свого народу. Бо ми не будемо мовчати, нас неможливо залякати або зламати. Українці готові боротися за правду і справедливість – навіть ціною власного життя”, – зазначив президент.

Він наголосив, що ми щодня маємо продовжувати нелегку побудову дійсно нової України, вільної та гідної.

“Де на першому місці завжди буде закон, а не прізвища чи минулі заслуги. Де через роки після знакової історичної події буде музей, а не тимчасова конструкція. Де всі позитивні зміни, написані на плакатах, що в мороз і холод тримали мітингарі, стануть реальністю. Де гідність, свобода, рівність, порядність та чесність будуть не тимчасовими конструкціями, а непорушними цінностями. Для всіх нас. Для кожного з нас. Для всього нашого суспільства. Як спогад про кожного, хто загинув заради України. Як вогонь, що освітлює спільний шлях у майбутнє”, – додав президент.

Читайте також: "Ви голосуватимете для народу", – президент закликав депутатів підтримати рішення щодо КСУ

Прямий ефір