Процедуру отримання українського паспорта спростять для кримчан, – Ташева

Фото с сайта prostir.ua

Процедуру отримання українських документів спростять для жителів окупованого Криму. Зокрема, для отримання українського паспорта кримчанам потрібно буде приїхати на підконтрольну Україні територію лише один раз.

Над відповідними змінами працює Представництво президента України в АР Крим спільно з іншими міністерствами. Про це розповіла заступник постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева в ефірі програми “На самом деле: Крым” на телеканалі “Дом“.

“Наприклад, для того, щоб отримати український паспорт, зокрема біометричний, вклеїти фотографію тощо, необхідно кілька разів приїжджати з Криму на підконтрольну Україні територію. Ми хочемо, щоб певні етапи подачі документів можна було перевести в онлайн. А потім для того, щоб ідентифікувати себе, поставити відбиток пальця для біометричного паспорта, людині необхідно буде приїхати сюди, на підконтрольну частину”, – зазначила вона.

На її думку, такі нововведення наблизять кримчан до України, завдяки чому вони будуть підтримувати зв’язок із материковою частиною країни.

Нагадаємо, раніше прокурор Офісу генерального прокурора Ольга Коріняк розповіла, що окупанти в Криму продовжують активно займатися мілітаризацією дітей, насильно нав’язуючи і прищеплюючи маленьким кримчанам романтизований образ “служіння батьківщині”.

Прямий ефір