"Поклик кохання": на телеканалі "Дім" відбудеться прем'єра мелодраматичного серіалу

У суботу, 20 квітня, о 19:30, на телеканалі "Дім" відбудеться прем'єра мелодраматичного серіалу "Поклик кохання". 4-серійна картина стала переможцем мистецького конкурсу на виробництво серіалів та фільмів сучасної тематики, який провело ДП "МПІУ" у 2023 році.

Перше кохання Ані і Андрія, які разом навчалися у школі невеличкого селища міського типу, раптово уривається через безглузде непорозуміння. Шляхи закоханих розходяться. Андрій стає кадровим військовим, бере участь у боях на сході України. Аня їде до столиці, щоб робити там кар'єру та влаштувати особисте життя. Велика війна змінює життя головних героїв рішуче і безповоротно. Андрій отримує важке поранення, майже втрачає зір і повертається до рідного селища, де живе його син. У будинок Анни та Олексія влучає ракета. Чоловік гине. Анна їде на батьківщину, щоб якось оговтатись, і  зустрічається зі своїм першим коханням. 

"Поклик кохання" став для нашої команди викликом, адже мелодраматичну історію потрібно було розвивати у військовій ситуації. Це кіно про сьогоднішній день. І для нас було важливо зіграти військового так, щоб не образити почуття жодного ветерана, жодного військового, які повертаються з фронту додому з важкими пораненнями, знайти потрібну тональність. Сподіваюсь, ми з цим упорались", — розповів режисер картини Олександр Кирієнко.

Проєкт "Поклик кохання" (робоча назва "Паром") став одним із переможців мистецького конкурсу на виробництво серіалів та фільмів сучасної тематики, який відбувся в 2023 році. Виробництво ТОВ "ФІЛЬМСТРІМ" на замовлення державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" (ДП "МПІУ").

  • У ролях: Зоряна Марченко, Сергій Стрельников, Ольга Атанасова-Лук`яненко, Костянтин Октябрський, Катерина Вишнева, Ірина Ткаченко, Олександр Форманчук, Сергій Кисіль, Поліна Носихіна, Ілля Шульга, Григорій Наумов, Тетяна Чухен, Дар'я Каташинська.
  • Режисер-постановник: Олександр Кирієнко.
  • Сценарій: Андрій Бабік, Наталія Дідківська.
  • Оператор-поставник: Дмитро Кіптілий.
  • Художники-постановники: Вікторія Дорошенко, Діана Тодоратьєва.
  • Продюсери: Віталій Сіренко, Вадим Жук.

Серіал "Поклик кохання" вийде в ефірі та на сайті телеканалу "Дім" у суботу, 20 квітня, о 19:30. Також серіал буде доступний на платформі Київстар-ТБ. На YouTube-каналі "Дім" його можна буде переглянути пізніше.

Прямий ефір