Плівки з розмовами Медведчука вивчають експерти, — СБУ

Виктор Медведчук в суде, 13 мая 2021 г. Фото: radiosvoboda.org

Справжність матеріалів розслідування Bihus.Info про діяння Віктора Медведчука в період 2014-2018 років зараз перевіряють експерти. Про це у програмі "На самом деле: Украина" телеканалу "Дом" заявив спікер Служби безпеки України Артем Дехтяренко.

Він зазначив, що на спільному брифінгу глави СБУ і генпрокурора була оприлюднена тільки та інформація, яку в наразі можна розголосити.

"На брифінгу, який проводив голова Служби безпеки України й генеральний прокурор, була озвучена лише частина фактів, які ми зараз можемо розголошувати", — повідомив представник спецслужби.

Дехтяренко доповнив, що існують й інші факти, щодо яких зараз триває розслідування, тому ознайомити з цими матеріалами громадськість поки неможливо.

"З огляду на те, що слідчі дії досі продовжуються, з іншими фактами ми поки що в публічну площину виходити не можемо", — резюмував спікер СБУ.

Повна версія програми: "МініПутін", Порошенко та контакти з Кремлем: аналітик про справу Медведчука

Нагадаємо, журналісти Bihus.Info оприлюднили розслідування, де фігурують десятки аудіозаписів з голосом людини, схожим на голос політика Віктора Медведчука. Зафіксовані на записах переговори здійснвалися з 2014 до 2018 року — як з представниками так званих "ДНР" і "ЛНР", так і з політичним оточенням президента РФ Володимира Путіна.

Генпрокуратура підозрює Віктора Медведчука за трьома статтями КК України: ч. 1 ст. 111 — держзрада, ч. 3 ст. 15 — замах на кримінальний злочин, ч. 1 ст. 438 — порушення законів і звичаїв війни. З 13 травня за рішенням суду політик перебуває під домашнім арештом.

Прямий ефір