Перші кроки на посаді міністерки та 68 тис. грн зарплати: бліцінтерв'ю з Іриною Верещук (ВІДЕО)

Ірина Верещук. Фото: kanaldom.tv

Новообрана віцепрем'єрміністерка — міністерка реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук в ексклюзивному бліцінтерв'ю телеканалу "Дом" розповіла про перші кроки на посаді міністерки, розмір зарплати на цій посаді та про те, на якій автівці вона їздить.

За словами Верещук, насамперед вона хоче відвідати Донецьку, Луганську та Херсонську області, щоби поспілкуватися з людьми, які мешкають поблизу окупованих територій.

"Як виявилося, саме спілкування дає найбільше інформації. Експертна мережа, волонтери, внутрішньо переміщені особи — все, що може мене наситити інформацією, буде зроблено", — зазначила вона.

Також найближчим часом буде ухвалено низку постанов, зокрема про виплату пенсій, пільги на електроенергію.

Міністерка розповіла, що займеться і питанням розкодування сигналів телеканалів, які здийснюють мовлення на окуповані території.

"Навіть якщо ми говоримо про телеканал "Дом"... Є ще телебачення, яке повністю закодоване і люди не можуть його отримати. Ми над цим працюватимемо, щоби декодувати такі телеканали. Якщо ми говоримо про телеканал "Дом", це, звичайно, фінансування. Не буде грошей — не буде контенту", — пояснила вона.

Верещук додала, що її зарплата на посаді міністерки реінтеграції становитиме 68 тис. грн/міс. з усіма надбавками.

Відповідаючи на більш життєві питання кореспондента телеканалу "Дом", міністерка розповіла, що спить вона близько 6 години на добу, ходить у зал на кардіотренування та їздить на машині Toyota Camry.

Читайте також: Моє завдання — допомогти людям: велике інтерв'ю з новою очільницею Мінреінтеграції Іриною Верещук

Раніше повідомлялося, що під час поїздки до Луганської та Донецької області Верещук планує відвідати Станицю Луганську, Краматорськ, Слов'янськ та контрольні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ).

Прямий ефір