В Україні реорганізують ще два університети

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту. Фото: uk.wikipedia.org

В рамках укрупнення вишів Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського приєднають до Криворізького національного університету. Після цього ДонНУЕТ діятиме як структурний підрозділ Криворізького університету, з посиланням на пресслужбу Міністерства освіти і науки інформує "Дім".

За словами міністра Оксена Лісового, таке рішення дасть змогу зберегти та максимально ефективно використати інфраструктуру, науковий і освітній потенціали Донецького університету у складі структурного підрозділу об'єднаного закладу вищої освіти.

Також Придніпровську державну академію фізичної культури і спорту об'єднають з Українським державним університетом науки і технологій у Дніпрі.

У МОН кажуть, що це крок до модернізації спортивної інфраструктури університетів, формування розгалуженої мережі потужних багатопрофільних університетських центрів.

Студенти, які вже навчаються в реорганізованих університетах, продовжать навчання на тих самих умовах — зі збереженням спеціальності, форми фінансування та інших попередніх умов.

"Реорганізація закладів вищої освіти посилить конкурентоспроможність ЗВО, створить потужні університетські центри та поліпшить якість підготовки фахівців", — наголосив Оксен Лісовий.

Раніше уряд уже приєднав Українську академію друкарства до Львівської політехніки як окремий факультет, а також об’єднав дві обсерваторії. Колектив академії друкарства був проти такого рішення.

Читайте також: Студентам-чоловікам дозволили виїжджати за кордон: що для цього потрібно

Прямий ефір