Опанував нову професію та продовжує займатися спортом — історія захисника, який втратив зір після поранення

Денис Абдулін. Скриншот: kanaldim.tv

Під час бойових дій білоцерківець Денис Абдулін втратив зір. Перші місяці після повернення додому були пекельними. Чоловіка мучили панічні атаки. Потім були операції та реабілітація, а нещодавно військовий опанував нову професію, йдеться у "Ранку Вдома".

Під час бойових дій білоцерківець Денис Абдуллін втратив зір. В минулому боксер, батько двох дітей, зібрав волю в кулак та поставив перед собою нові цілі. Тепер він вчиться жити заново. Допомагає сім'я та друзі.

За освітою Денис електрик, але працював не за фахом. Часто змінював роботу. Однак стабільним у його житті був спорт. До секції боксу його ще у дитинстві привів батько. Денис перемагав на місцевих, обласних та всеукраїнських змаганнях. Пізніше відбув рік строкової служби, а після армії зустрів кохану Лесю, яка стала його дружиною. Згодом народилися діти — Давид та Вадим. Коли Росія розпочала повномасштабну війну, Денис вивіз родину до Литви, а сам взяв до рук зброю.

"Потім з кумом пішли у військкомат. З першого разу, звичайно, не склалося. Пішли до тероборони, записалися, поки була черга до військкомату", — пригадує військовослужбовець Денис Абдулін.

Згодом чоловік приєднався до лав ЗСУ. Потрапив у новостворену 115-ту бригаду, яка тримала фронту Сєверодонецьку. За два місяці оборони Денис отримав важке поранення.

"Був мінометний обстріл, нас відразу п'ятьох поклало. Найважчим був я, всі поранені.  Коли уламок потрапив у голову, я відразу зрозумів, що мої очі повилітали", — каже Денис Абдулін.

Дениса привезли до лікарні у Дніпрі. Дізнавшись про поранення, Леся з синами повернулася до України. Передала дітей бабусям та поїхала до чоловіка. Згодом Дениса перевели у київську лікарню, але очі воїнові врятувати не вдалося. Додому захисник повернувся незрячим. Перші місяці були пекельним, згадує Леся, адже чоловіка мучили панічні атаки. Завдяки підтримці рідних та волонтерським реабілітаційним програмам для воїнів. Денис почав повертатися до життя.

"Мене взяли на першу реабілітацію у Рівному. То було літо 2023 року. Реабілітація тривала два тижні. Мене навчили ходити з тростиною, намагався запам'ятовувати маршрути, навчили телефоном користуватися", — додав військовослужбовець.

Також у життя повернувся улюблений спорт. Поруч з домом відкрився спортзал. Тричі на тиждень між реабілітаціями, з допомогою та підтримкою друзів, Денис відвідує тренування. Крім того, у Дениса з'явилося нове захоплення він вирішив стати професійним масажистом. Чоловік закінчив навчальні курси та шукає роботу, щоб налагоджувати своє життя і, попри труднощі, досягати поставлених цілей.

Читайте також: "Мій тато — робот". Історія захисника, який втратив ногу на фронті

Медіа-партнери
Прямий ефір