Олександр Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів — деталі

Український боксер Олександр Усик ухвалив рішення добровільно звільнити усі свої чемпіонські пояси у надважкій ваговій категорії. Про складання повноважень спортсмен оголосив у відеозверненні на своїй сторінці у соцмережах, інформує “Дім”.
Попри відмову від поясів, 39-річний боксер наголосив, що ця заява не означає завершення його виступів на професійному рингу.
“Сьогодні гарний день для того, щоби сказати, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, зробити їх вільними, щоби хлопці, які стоять у черзі за ними, боксували. Я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що у мене є Last Dance (“останній танець” — ред.). Хочу всім подякувати, з повагою ставлюся до всіх організацій, та сказати: далі більше”, — написав Усик.
До цього кроку український чемпіон утримував титули за версіями IBF, WBA, WBC та IBO. Раніше, восени 2025 року, Олександр уже звільнив пояс WBO, також без бою.
Свій попередній поєдинок українець провів 23 травня 2026 року в Єгипті, де здобув перемогу над нідерландським бійцем Ріко Верховеном.
Читайте також: Олександр Усик увійшов до списку 100 найвпливовіших постатей у спорті за версією Time
Довідково. WBC — Всесвітня боксерська рада, WBO — Всесвітня боксерська організація, WBA — Всесвітня боксерська асоціація, IBO — Міжнародна боксерська організація, IBF — Міжнародна боксерська федерація.














