Нові санкції проти РФ повинні вводитися з урахуванням думки України, – експерт (ВІДЕО)

Новообраний президент США Джо Байден заявив, що санкції проти Росії будуть посилені, зокрема, за будівництво "Північного потоку-2". Але сам механізм прийняття цих санкцій потрібно змінювати, вважає науковий співробітник Центру аналізу європейської політики Максим Еріставі.

Про це він розповів в ефірі програми "На самом деле: мир" на телеканалі "Дом".

"Я не думаю, що позиція (США, – ред.) щодо "Північного потоку-2" або взагалі санкцій проти Росії зміниться в гірший бік. Більш того, нова адміністрація і люди навколо Байдена вже зараз говорять про те, що режим санкцій проти Росії повинен посилюватися. Але водночас недостатньо просто кинути якийсь новий пакет санкцій проти Росії, потрібно також серйозно змінити підхід до того, як відбувається комунікація з Росією", – зазначив Еріставі.

Зокрема, при підготовці нових санкцій потрібно враховувати думку України.

"Якщо ми хочемо вирішувати кризи з Україною, з російським вторгненням на Донбас або в Білорусь, або в Карабах, потрібно спочатку навчитися йти в ці регіони, ці країни, обговорювати ті стратегії та побажання, які в цих країн є. І тоді з ними звертатися до Москви. Це стосується насамперед "Північного потоку-2", – додав він.

Нагадаємо, раніше заступник постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева заявила, що міжнародні санкції проти Росії за окупацію Криму будуть продовжені.

Читайте також: "Північний потік-2": Конгрес США розширив санкції проти газопроводу

Прямий ефір