НОК номінував 16-річного Кірілла Болюха на премію найкращому юному спортсмену Європи

Кірілл Болюх. Скриншот: kanaldim.tv

16-річний український стрибун у воду Кірілл Болюх став номінантом премії "Найкращий юний спортсмен Європи у літніх видах спорту". Переможець і призер змагань найвищого рівня увійшов до п'ятірки фіналістів премії Петра Нуровського. Голосування відбудеться шостого жовтня, розповідається у програмі "Коло спорту" на каналі "Дім". 

"Мені дуже приємно, що я увійшов у п'ятірку фіналістів премії Нуровського. Дуже щасливий, що буду представляти Україну на цій престижній премії. Звісно, кожне визнання — це заслуга всієї моєї команди тренерів, які зі мною працюють. Наступний рік буде дуже важливим для кожного спортсмена. Потрапити на Олімпійські ігри було моєю дитячею мрією. Зі своїм напарником по синхрону Олексієм Середою я вже здобув ліцензію і тепер ми будемо прагнути привезти додому олімпійську медаль", — прокоментував 16-річний стрибун у воду.

У 2012 році до фінальної п'ятірки увійшов український гімнаст Олег Степко, а в 2019-му премію Нуровського вперше виграла представниця України — легкоатлетка Ярослава Магучіх.

Більше з "Кола спорту":

Прямий ефір