Меморіал до роковин Чорнобильської катастрофи відкрили в ірландському Корку

В Ірландії відкрили меморіал "Мати Чорнобиля". Фото: facebook.com/ukr.embassy.ireland

У місті Корк (Ірландія) відкрили меморіал "Мати Чорнобиля" з нагоди 40-х роковин Чорнобильської катастрофи — трагедії, яка змінила хід історії та досі впливає на життя мільйонів людей. Про це повідомляє "Дім" із посиланням на Посольство України в Ірландії.

"Меморіал "Мати Чорнобиля" став символом втрати, стійкості та материнської сили. Його відкриття стало центральною подією заходу", — йдеться у повідомленні.

Учасники вшанували пам’ять загиблих, віддали шану мужності ліквідаторів аварії та підтримали всіх, хто постраждав від наслідків катастрофи.

Окремо в посольстві висловили вдячність Аді Руш та Chornobyl Children International, а також народу Ірландії за багаторічну гуманітарну допомогу Україні.

"Їхня діяльність допомогла тисячам дітей і родин, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, отримати підтримку, лікування та шанс на краще життя", — зазначили в посольстві.

Також подяку висловили міській раді Корка за солідарність, підтримку України та збереження пам’яті про трагедію.

"Разом пам’ятаємо. Разом стоїмо. Разом діємо, щоб такі трагедії ніколи не повторилися" — наголосили учасники заходу.

Читайте також: Врятовані від забуття: виставки про культурну спадщину Чорнобиля презентували у Києві (ФОТО)

Медіа-партнери
Прямий ефір