Меморіал до роковин Чорнобильської катастрофи відкрили в ірландському Корку

У місті Корк (Ірландія) відкрили меморіал "Мати Чорнобиля" з нагоди 40-х роковин Чорнобильської катастрофи — трагедії, яка змінила хід історії та досі впливає на життя мільйонів людей. Про це повідомляє "Дім" із посиланням на Посольство України в Ірландії.
"Меморіал "Мати Чорнобиля" став символом втрати, стійкості та материнської сили. Його відкриття стало центральною подією заходу", — йдеться у повідомленні.
Учасники вшанували пам’ять загиблих, віддали шану мужності ліквідаторів аварії та підтримали всіх, хто постраждав від наслідків катастрофи.
Окремо в посольстві висловили вдячність Аді Руш та Chornobyl Children International, а також народу Ірландії за багаторічну гуманітарну допомогу Україні.
"Їхня діяльність допомогла тисячам дітей і родин, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, отримати підтримку, лікування та шанс на краще життя", — зазначили в посольстві.
Також подяку висловили міській раді Корка за солідарність, підтримку України та збереження пам’яті про трагедію.
"Разом пам’ятаємо. Разом стоїмо. Разом діємо, щоб такі трагедії ніколи не повторилися" — наголосили учасники заходу.
Читайте також: Врятовані від забуття: виставки про культурну спадщину Чорнобиля презентували у Києві (ФОТО)














