Літніх людей, які залишилися без житла, поселили у новому містечку у Київській області  

Містечко для літніх переселенців. Скриншот: kanaldim.tv

У Київській області побудували містечко для переселенців, які втратили домівки через війну. Жити в ньому можуть тільки ті, хто старше 60 років. Інвестор — американський бізнесмен Дел Лой Хансен. Загалом 130 людей матимуть окреме житло. Усередині будиночків є все необхідне. Деталі — у матеріалі "Ранку Вдома".

Будівництво чудо-містечка для людей похилого віку, які залишились без даху над головою, фінансує благодійна організація "До України з любов'ю". Проєкт коштує понад сім мільйонів доларів. Основний інвестор — американський підприємець і меценат Делл Лой Хансен.

"Він передзвонив до нас та сказав, що хоче купити землю та побудувати на ній житло для переселенців. Зокрема, для людей, які виїхали з окупованих територій, або з тих територій, де йдуть бойові дії", — пояснює директорка БФ "До України з любов'ю" Тетяна Рябовалова.

Загалом 130 людей матимуть окреме житло. Тут зроблений сучасний ремонт, розставлені меблі. Будинки обладнані побутовою технікою, кондиціонерами, є посуд і текстиль.

"Наразі тут знаходиться 68 мешканців. Заселено 48 будинків. Більшість з них переїхали до нас з модульних містечок. Тобто ми їздили поселеннями та пропонували цей варіант тим, кому дійсно необхідна була ця допомога. Наші будинки дуже теплі взимку, тому що доволі невеличкі", — резюмує Тетяна Рябовалова.

Біля кожної оселі — невеличкий город. Також для літніх людей організували мікроавтобус. Водій щодня возить їх до магазину, лікарні, церкви та інших місць за потреби. До кінця року в містечку планують відкрити ще й Будинок культури. У ньому облаштують їдальню з триразовим харчуванням. До послуг мешканців буде безплатний кабінет стоматолога, медсестра і перукар.

Читайте також: Модульні будинки у Бородянці: як українцям допомагають благодійники з Литви

Прямий ефір